مراسم تودیع معارفه معاونت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال برگزار شد.

مراسم معارفه معاونت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال جناب آقای مهندس مهدی طبسی.

در مراسمی که ۴ شهریور ماه ۱۳۹۶ در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال برگزار شد آقای مهندس مهدی طبسی به عنوان معاون دانشگاه معرفی و از تلاش‌های آقای سید بابک رضوی در دوران تصدی معاونت این مرکز دانشگاهی قدردانی شد.
آقای دکتر علیرضا اسلامی ریاست دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز کارمند اذعان داشت موفقیت دانشگاه در گرو تلاش و توانمندی نیروهای خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در مسیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی و ثمره ای شیرین به بار خواهد آورد که کام تمامی اعضای مجموعه دانشگاه و دانشجویان را شیرین خواهد نمود.
ایشان افزودند بخش اعظمی از مسئولیت ها و مأموریت های دانشگاه در حیطه آموزش بر عهده معاونت آموزشی می باشد و با قدردانی از تلاش‌های آقای رضوی در دوران تصدی پست معاونت دانشگاه، و از مهندس طبسی برای پذیرش این مسئولیت قدردانی کرد.

وی افزود: در زمان تصدی این مسئولیت، آقای رضوی همواره در تلاش برای به ثمر رسیدن اهداف عالیه دانشگاه بودند و امیدوارم در هر جایگاهیی که خدمت خواهند نمود موفق و سربلند باشند.

در این مراسم حجت الاسلام حاج سید شفیع شفیعی مسئول فرهنگی دانشگاه نیز در سخنان کوتاهی از همکاری آقای رضوی در دوران تصدی شش ساله و همراهی وی در این دانشگاه قدردانی نمود.
در ادامه آقای رضوی با تشکر و قدردانی از حمایت های همه جانبه رییس دانشگاه و زحمات کارشناسان تمامی حوزه ها گفت: جایگاه اصلی ما در دانشگاه معلمی است و سعی کردم در بازه ی زمانی ای که در دانشگاه مسئولیتی را قبول کردم همیشه پاسخگو باشم .

مهندس مهدی طبسی نیز در سخنانی به برنامه‌های خود در پست معاونت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز ماسال اشاره کرد و با قدرانی از حسن اعتماد ریاست دانشگاه گفت: حجم زیادی از امور دانشگاه زیر مجموعه معاونت آموزشی می باشد و امیداوم که با همکاری کارکنان بتوانیم در پیشبرد اهداف آموزشی دانشگاه تاثیرگذار باشیم.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از تلاش‌های آقای سید بابک رضوی قدردانی و حکم معاونت آموزشی به مهندس مهدی طبسی اعطاء شد.