بیانیه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی ماسال؛ عظمت جمهوری اسلامی را در ۲۲ بهمن به رخ جهانیان خواهیم کشید

بیانیه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی ماسال؛
عظمت جمهوری اسلامی را در ۲۲ بهمن به رخ جهانیان خواهیم کشید
در بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی ماسال به مناسبت ۲۲ بهمن آمده است: با تبعیت از فرامین روشنگرانه مقام معظم رهبری، آمادگی خود را جهت حضور وحدت بخش در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام می‌داریم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماسال به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

سالیان سال طاغوت با نوکری استعمار ویرانگر موجب عقب ماندگی ایران اسلامی در عرصه های داخلی و جهانی شده بود تا آنکه شخصیتی بی نظیر و الهی و آگاه به علوم اصیل اسلامی و سیاسی ظهور کرد و رهبری نهضت اسلامی را بر عهده گرفت.

امت مسلمان و آزادیخواه ایران پیام الهی و انقلابی رهبر خود را از عمق جان پذیرفته و با مجاهدت و رشادت خود با محور ولایت، بساط حکومت شاهنشاهی را در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ برچید و نظام مقدس جمهوری اسلامی را برپا کرد.

ما دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ماسال ضمن تبعیت از فرامین روشنگرانه مقام معظم رهبری و با توجه به تحرکات مزدورانه برخی از دولتهای مرتجع و همچنین پاسخ کوبنده به ریاست جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا آمادگی خود را جهت حضور وحدت بخش در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تحقق آرمانهای نظام اسلامی، بار دیگر با حضور پرشور با آرمانهای انقلاب تجدید بیعت می کنیم و عزت و عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان به خصوص آمریکای جنایتکار خواهیم کشید.